close
تبلیغات در اینترنت
اخبار لحظه ای و فوری - اجتماعی - 4
loading...

اخبار لحظه ای و فوری - اجتماعی

مدیر مسئول نشریه «یالثارات» مجرم است


به گزارش خبر فوری و به نقل از ایلنا، علی اکبر کسائیان (عضو هیات منصفه دادگاه مطبوعات) با اشاره به بررسی پرونده نشریه یالثارات در جلسه امروز دادگاه مطبوعات گفت: در جلسه امروز رسیدگی به اتهامات مدیر مسئول نشریه یالثارات، سه مورد اتهامی  شامل افترا، نشر مطالب خلاف واقع و نشر مطالب خلاف عفت عمومی به وی تفهیم شد که پس از دفاع مدیر مسئول نشریه از خود، هیات منصفه وارد شور شد و در هر سه مورد با اکثریت آرا او را مجرم شناخت. همچنین هیات منصفه با اکثریت آرا او را شایسته تخفیف دانست.وی ادامه داد: در مورد دیگر نویسنده نشریه یالثارات دو مورد اتهامی داشت که شامل افترا و نشر مطالب خلاف واقع بود که در هر دو مورد نویسنده مجرم شناخته نشد اما مدیر مسئول یالثارات در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان به ریاست قاضی محمد کشکولی مجرم شناخته شد.
ادامه خبر
ادمین بازدید : 5 یکشنبه 24 دي 1396 زمان : 23:42 نظرات ()

واکنش بازیگر «جنگ‌ نفت‌کش‌ها» به فاجعه تلخ «سانچی»


به گزارش خبر فوری و به نقل از ایسنا، بازیگر فیلم‌های «جنگ نفت‌کش‌ها» و «کشتی آنجلیکا» در پی جان باختن دریانوردان حادثه کشتی «سانچی» در گفت‌وگویی با ایسنا با توجه به تجربه بازیگری خود و حضور در کشتی و دریا بیان کرد: اصولا کشتی‌هایی که بارشان محموله‌هایی چون نفت است، وضعیت خیلی خطرناکی دارند چون کسانی که در این کشتی‌ها سفر می‌کنند با گازهایی مواجه هستند که از بنزین هم سمی‌تر و خطرناک‌تر است و مثل یک بمب متحرک روی آب می‌ماند.او گفت: دوستانی که روی چنین کشتی‌هایی کار می‌کنند، خیلی خیلی زحمت می‌کشند و جان خود را کف دستشان گذاشتند. آن‌ها در طول شب‌ها و روزهایی که روی کشتی هستند با اتفاقات گوناگونی مثل طوفان درگیر می‌شوند و همچنین در مواردی مشکلات جسمی هم پیدا می‌کنند، از طرفی دیگر پس از مدتی کارشان عادی می‌شود و به آدم‌هایی حساس تبدیل می‌شوند؛ آدم‌هایی که دور از خانواده هستند و به هیچ جایی دسترسی ندارند، حتی محوطه‌ای که در آن می‌توانند تردد کنند بسیار محدود است و حضور در چنین فضایی تحمل و صبوری زیادی می‌خواهد که یک نفر روزها، هفته‌ها و ماه‌ها در دریا صبح را به شب برساند و وقتی صبح از خواب برمی‌خیزد باز هم اطرافش فقط آب باشد.
ادامه خبر
ادمین بازدید : 6 یکشنبه 24 دي 1396 زمان : 22:37 نظرات ()

دختری که 6 بار خودکشی کرد


به گزارش خبر فوری به نقل از مشهدفوری، موهایش را پسرانه کوتاه کرده است. روی بازوها و دست‌هایش، آثار خراش و بریدگی و سوختگی است. انگار شکنجه‌اش داده‌اند. خوش‌صحبت و خوش‌سروزبان است. مثل بلبل حرف می‌زند. لحظه‌ای مکث بین حرف‌هایش نیست: «32سال دارم. مادرم به شیشه و کریستال اعتیاد داشت. برادرم ساقی مواد بود. خواهرم هم اعتیاد داشت اما من تا مجرد بودم، اعتیاد نداشتم، با این وجود پدرم ورزشکار است. هیچ‌وقت هم سمت مواد نرفت.»در نوزده‌‌سالگی او را به عقد پسرخاله‌اش که 10سالی از وی بزرگ‌تر بوده است، درمی‌آورند: «از همان اول خواستم پایه همسرم باشم. او بنگ کشید، من هم کشیدم. او مشروب خورد، من هم خوردم. او سیگار کشید، من هم کشیدم. او مواد مصرف کرد، من هم مصرف کردم. وقتی به خودم آمدم، اعتیاد داشتم. پدرم هر چه اصرار کرد که در همان دوره عقد طلاق بگیرم و با همسرم نمانم، قبول نکردم. دوران عقدمان پنج سال طول کشید. خیلی به همسرم وابسته شده بودم. بالاخره زیر یک سقف رفتیم‌ اما زندگی مشترکمان طولی نکشید. همسرم من را در محله‌ ای در حاشیه شهر تنها گذاشت و رفت. تازه‌عروس بودم که شوهرم غیبش زد.»
ادامه خبر
ادمین بازدید : 7 یکشنبه 24 دي 1396 زمان : 20:35 نظرات ()

واکنش اعضای شورای شهر تهران به گزارش نجفی


به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، اعضای شورای شهر تهران پس از استماع گزارش شهردار تهران در سند تحویل و تحول به ارائه توضیحات خود پرداختند.محمود میرلوحی با بیان اینکه متاسفانه در این گزارش اشاره‌ای به وضعیت قراردادهای شهرداری در دوره قبل شد، گفت: از آنجایی که عمده قراردادها بدون برگزاری مناقصه و طی روال قانونی بوده است، پیشنهاد می‌شود که لیست قراردادهای دوره قبل بر روی سایت شهرداری منتشر شود.
ادامه خبر
ادمین بازدید : 3 یکشنبه 24 دي 1396 زمان : 20:33 نظرات ()

بارش برف سیاه در قزاقستان + عکس


به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، برف سیاه یکی از مناطق شهری در قزاقستان را پوشانده و بارش این دانه‌های سیاه‌رنگ موجب نگرانی شهروندان شده است.مقامات محلی شهر «تمیرتاو» اظهار داشتند: ساکنان بومی دود ناشی از کارخانه‌های متعدد در این شهر را علت بروز این پدیده می‌دانند و این موضوع در حال بررسی است.
ادامه خبر
ادمین بازدید : 6 یکشنبه 24 دي 1396 زمان : 20:26 نظرات ()

همیشه از انتقادات سازنده استقبال می‌کنم/ پای قولی که به خبرفوری دادم، هستم!


به گزارش خبر فوری، خواننده موسیقی پاپ ابتدا درخصوص سی و سومین جشنواره موسیقی فجر گفت: جشنواره موسیقی فجر برای من بسیار خاطره‌انگیز است چراکه اولین کنسرت رسمی‌ام را سال گذشته در جشنواره فجر برگزار کردم.حامد همایون درخصوص هجمه‌ها و فشارها به خودش و تیمش اظهار داشت: به نظرم اتفاق عجیبی نیست چراکه وقتی فردی دیده می‌شود، به تبع آن هجمه‌ها به دنبالش می‌آید.
ادامه خبر
ادمین بازدید : 6 شنبه 23 دي 1396 زمان : 23:32 نظرات ()

مریم امیر جلالی: بعد از «خانه به دوش» جیغ‌جیغو دیده شدم


به گزارش خبر فوری و به نقل از ایسنا،  او در ابتدا در پاسخ به این سوال که آیا شخصیت واقعی‌اش هم مانند اکثر نقش‌هایش یک زن عصبی است گفت: من بعد از سریال «خانه به دوش» به عنوان یک آدم عصبی یا به زعم عده‌ای در دنیای مجازی جیغ جیغو دیده شدم. آن نقش را من انتخاب نکردم، آن نقش را انتخاب کردند و به من دادند و از آنجا که من مسؤولیت پذیر هستم دوست داشتم که در آن نقش غالب شوم که بیننده بتواند همذات‌پنداری کند و از آن به بعد مد شد و کسانی که فیلمنامه می‌نوشتند دوست داشتند مریم امیر جلالی را به صورت یک زن عصبی و داد و فریاد کن نشان بدهند و این نقش ها با شخصیت من خیلی تفاوت دارد. البته در دنیایی که من در آن زندگی می‌کنم اگر کسی نارو بزند یا دروغ بگوید از من همان حالتی را می‌بینید که در فیلم‌ها می‌بینید! ولی در کل من اصلا آدم بد اخلاقی نیستم و اتفاقا بسیار خوش انرژی‌ام. اگر مردم بگذارند با مرضیه برومند مشکلی ندارم !
ادامه خبر
ادمین بازدید : 7 شنبه 23 دي 1396 زمان : 21:27 نظرات ()

مدیر خاطی مدرسه حکم انفصال از خدمت دریافت کرد


به گزارش خبر فوری به نقل از برنا؛ امید سلاجقه، رییس روابط عمومی آموزش و پرورش کرمان، در گفت و گو با خبرنگار برنا در خصوص آخرین وضعیت پرونده دانیال رفیعی گفت: این مدیر در حال حاضر حکم انفصال از خدمت گرفته و پرونده او از طریق مجاری قانونی در حال پیگیری است.او در پاسخ به این سوال که چرا حجم اخبار مربوط به تنبیه بدنی در کرمان بیش از سایر استان ها به نظر می آید؟ گفت: اینطور نیست که میزان تنبیه در این استان بیش از استان های دیگر باشد، استان کرمان پهناورترین استان کشور است و 1150 کیلومتر بین شمالی ترین و جنوبی ترین مدرسه ما فاصله است. حدود 50 هزار نیرو انسانی در این استان فعالند اما به هرحال پرونده های استان شاید بیش از استان های دیگر رسانه ای شده اند.
ادامه خبر
ادمین بازدید : 5 شنبه 23 دي 1396 زمان : 19:24 نظرات ()

مقدمات برگزاری حج تمتع سال آینده فراهم شده است


 به گزارش خبر فوری به نقل از آنا، حجت‌الاسلام سیدعلی قاضی عسکر با اشاره به تبلیغات وسیعی که علیه روحانیون در فضای مجازی صورت می‌گیرد، لزوم پاسخگویی به شبهات را مورد تاکید قرار داد و گفت: روحانیون باید در صحنه و درکنار مردم باشند و توطئه‌های دشمنان را برای ایجاد جدایی بین مردم و روحانیت خنثی کنند.وی سپس دستاور‌های نظام جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه اخیر و اهمیت و جایگاه آن در سطح بین‌الملل و منطقه را یادآور شد و با انتقاد از کسانی که درسخنان خود وانمود می‌کنند، هیچ کاری در این نظام صورت نگرفته است، افزود: در مدت نزدیک به چهل سالی که از برپایی جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد کار‌های بسیار بزرگی صوت گرفته که قابل تقدیر و ستایش است وهمه آحاد مردم و بویژه روحانیون موظفند این دستاورد‌ها را بیان و از نظام اسلامی دفاع کنند.
ادامه خبر
ادمین بازدید : 7 شنبه 23 دي 1396 زمان : 19:19 نظرات ()

تعداد صفحات : 181

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
 • 1396
 • 1395
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 1807
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 13
 • آی پی دیروز : 8
 • بازدید امروز : 76
 • باردید دیروز : 257
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 333
 • بازدید ماه : 3,512
 • بازدید سال : 3,512
 • بازدید کلی : 22,686